10 Nisan 2013

XI. Ne Üretelim? Etkinlikleri ve Proje Yarışması 2013

“XI. Ne Üretelim? Etkinlikleri ve Proje Yarışması 2013″, 25 Ekim 2013 tarihinde İYTE Gülbahçe Kampüsünde gerçekleşecektir. Geleneksel olarak İYTE Kimya Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen etkinlikler ve proje yarışması, üniversitelerin farklı bölümlerinden lisans ve lisansüstü öğrencilerine açıktır. Yarışmaya İzmir dışından katılacakların konaklama ve yol giderleri Enstitümüz tarafından karşılanacaktır.  

Sanayi temsilcileri ve İYTE dışındaki üniversitelerden öğretim üyelerinin oluşturacağı jürinin değerlendirmesi sonucu belirlenecek sıralamayla birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri, İYTE Kimya Mühendisliği Bölümü’nde düzenlenecek törenle sahiplerine verilecektir. İzmir dışından yarışmaya katılacakların konaklama ve yol giderlerinin karşılanacağı yarışma ve etkinlikler hakkında daha fazla bilgiye www.neuretelim.com adresinden ulaşılabilir. 

Tüm projeler içinden seçilen bir projeye İZTEKGEB İnovasyon Merkezi’nde şirketleşme sürecinde ücretsiz ofis alanı, eğitim, danışmanlık ve mentorluk desteği sağlanacaktır. 

YARIŞMA TAKVİMİ

Ön Kayıt / Başvuru; 15 Mart 2013 – 14 Haziran 2013

(www.neuretelim.com sayfasından online başvuru yapılması gereken tarih)

Projelerin Teslimi ; 2 Ağustos 2013

(www.neuretelim.com sayfasındaki Proje Önerisi Rapor Formatı’na göre yazılan proje raporlarının teslim tarihi)

Proje Sunumları ve Ödül töreni ; 25 Ekim 2013

(5 dakikalık sözlü sunum ve poster sunumlarının yapılarak, kazananların açıklanacağı yarışma günü)

Yarışma web adresi: www.neuretelim.com

 

 

Comments are closed.