28 Nisan 2015

Uluslararası Gözenekli ve Toz Malzemeler Sempozyumu ve Sergisi PPM 2015

İYTE Mühendislik Fakültesi Kimya ve Makina Mühendisliği bölümlerimiz tarafından düzenlenen Uluslararası Gözenekli ve Toz Malzemeler Sempozyumu ve Sergisi, PPM 2015, 15-18 Eylül, 2015 arasında İzmir-Çeşme Ilıca Otel Spa & Welness Resort Hotel’de yapılacaktır. Sempozyumun akademi, araştırma kuruluşları ve sanayi geniş bir katılım ile kendi alanında en büyük buluşmalarından biri olması beklenmektedir.

Sempozyumun amacı inşaat, ses ve ısı yalıtımı, kaplama, seramik, dolum, paketleme, depolama, arıtma, metalurji, tekstil, ilaç, hijyen, savunma, havacılık ve diğer uygulamalarda yaygın olarak kullanılan gözenekli ve toz malzemelerin karakterizasyonu, manipülasyonu, üretimi ve kullanımının temel yönleri üzerine akademi ve sanayi arasında bilimsel ve teknolojik tartışmalara ve fikir alışverişine uygun bir ortam yaratmaktır.

Sempozyum, ayrıca kendi süreçlerini, ürünleri, uygulamalarını, karakterizasyon ve üretim ekipmanlarını büyük bir kitleye tanıtmak isteyenler için paralel Çalıştaylara ev sahipliği yapacaktır.

Sempozyumun resmi dili İngilizce’dir.

İncelemek için tıklayınız. PPM 2015

Comments are closed.